Charita Ostrava

Všeobecná/praktická sestra - Charitní dům Salvator Krnov - 5/2024

M. Švabinského 712/10, Krnov Plný úvazek 1. 7. 2024 nebo dle dohody výběrové řízení
Kontaktní osoba
Bc. Šárka Víchová Bc. Šárka Víchová

Tel.: 731 625 766 E-mail: salvator@ostrava.charita.cz

Charita Ostrava vyhlašuje výběrové řízení pro Charitní dům Salvator Krnov – domov pro osoby se specifickými potřebami na pracovní pozici:

VŠEOBECNÁ/PRAKTICKÁ SESTRA

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek
  • hrubá mzda 35.000 Kč/měsíčně (bez příplatků)
  • zajímavou a smysluplnou práci
  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • 30 dní dovolené, pracovní doba 37,5 h/týdně, příspěvek na stravování, další benefity
  • podporu v dalším vzdělávání

Pracovní náplň:

  • přístup k člověku z hlediska jeho bio-socio-spirituálních potřeb
  • úcta k člověku, schopnost empatie
  • psychická vyrovnanost
  • schopnost týmové spolupráce
  • ochota učit se novým věcem a získávat nové dovednosti
  • více informací na stránkách Charity Ostrava v sekci - domov pro osoby se specifickými potřebami

Požadujeme:

  • úplné odborné vzdělání v oboru všeobecná sestra
  • ztotožnění se s filosofií Charity Ostrava, církevním účelovým zařízením, a Etickým kodexem Charity Česká republika

Místo výkonu práce: Charitní dům Salvator Krnov. M. Švabinského 712/10, 794 01 Krnov

Přihlášky se stručným životopisem, motivačním dopisem, popisem praxe zasílejte  10. 5. 2024
na e-mail: salvator@ostrava.charita.cz nebo písemně na adresu: Charitní dům Salvator Krnov, Švabinského 712/10, 794 01 Krnov, Česká republika

Předpokládaný termín nástupu: 1. 7. 2024 nebo dle dohody

Bližší informace: Bc. Šárka Víchová, vedoucí Charitního domu Salvator Krnov, tel.: 544 614 702,
mobil: 731 625 766, e-mail: salvator@ostrava.charita.cz, www.ostrava.charita.cz

Osobní údaje poskytované uchazeči o zaměstnání bude Charita Ostrava zpracovávat pro účely evidence, přípravy podkladů pro výběrová řízení, výběr a přijetí uchazeče do pracovního poměru. Osobní údaje budou zpracovávány po dobu výběrového řízení a poté po dobu 3 měsíců od získání osobních údajů. Další informace pro subjekty osobních údajů na webu: ostrava.charita.cz/gdpr/